Cumhuriyet Bayramı mesajları

Dünya durdukça dursun, Cumhuriyet var olsun.

Cumhuriyet bir hayat, onu koru ve yaşat.

Cumhuriyet Bayramınızı yürekten kutlarım.

Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramınız kutlu olsun.

Sonsuza dek Cumhuriyet…

Cumhuriyetimizi korumak ve yaşatmak milli görevimizdir.

Cumhuriyet Bayramı Mesajları

Cumhuriyet Bayramı Mesajı (1)

Milli Bayramlarımız ülkemizin sarsılmaz bütünlüğünün, toplumumuzun birlikteliğinin coşkuyla kutlandığı ve bu vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizin bir kez daha minnetle yad edildiği manevi günlerdir.

Cumhuriyetimizin kuruluşunun ….. yıldönümünü kutladığımız bugünde demokratik, laik, sosyal bir hukuk devleti olarak, dünyanın gelişmiş devletleri arasında yer alabilmenin mücadelesini aralıksız sürdürmekteyiz.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları Cumhuriyetimizin ilelebet payidar kalması, gelecek nesillerin eğitimli, kabiliyetli, milli ve manevi değerlerine sahip çıkan bireyler olarak yetişmesi hepimizin en büyük hedefi ve arzusudur.

Bu duygu ve düşüncelerle, hemşerilerimin ve tüm vatandaşlarımızın 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

Cumhuriyet Bayramı Mesajı (2)

Büyük Türk Milletinin şanlı tarihindeki en parlak başarılarından biri olan Cumhuriyetimizin kuruluşunun ….. yılını kutlamanın sevinci içerisindeyiz.

Bugün, bizim bağımsız ve özgür bir devlet olarak yeniden ayağa kalktığımız ve Cumhuriyeti kurduğumuz, Atatürk’ün ifadesi ile “ En Büyük Bayram” günüdür.

Bu anlamı büyük günde Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, kahraman silah arkadaşlarını ve bu toprakları bizlere vatan yapmak için kendilerini feda eden aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi şükran ve rahmetle anar, milletimizin Cumhuriyet Bayramı’nı tebrik ederim.

Cumhuriyet Bayramı Mesajı (3)

Cumhuriyetimizin ….. yılının gurur ve heyecanını yaşadığımız bu günde tüm ulusumuzun Cumhuriyet Bayramını en içten duygularla kutlar, Saygılarımı sunarım.

Cumhuriyet Bayramı Mesajı (4)

Atatürk’ün liderliğinde kurulan Cumhuriyetimizin ….. yıldönümünü tüm Türkiye’de olduğu gibi ilçemizde de büyük bir coşku ile kutlamaktayız.

Mustafa Kemal Atatürk’ün çevresinde Türk milletinin kenetlenmesiyle yürütülen Milli Mücadele’nin zaferle sonuçlanması ve ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması, tarihin ender kaydettiği bir başarıdır.

Atatürk’ün önderliğinde büyük Türk Milleti’nin kanı, canı ve sonsuz emekleriyle kurulan Cumhuriyetimizi, tüm değerleriyle sonsuza kadar yaşatmak hepimizin vazgeçilmez ortak sorumluluğudur.

Cumhuriyetin ….. yıldönümünde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını, kahraman şehitlerimizi ve gazilerimizi saygı ve minnetle anıyor, tüm hemşehrilerimin Cumhuriyet Bayramını kutluyorum.

Etiketler: cumhuriyet bayramı mesajları, cumhuriyet bayramı telefon mesajları, Cumhuriyet Bayramı cep mesajı,
Eklenme: 17.10.2010
Okunma: 20485

Yorumlar

esra - 25 Ekim 2011, Salı 10:03
cumhuriyet bayramında verilen mesajlar milli birlik ve beraberlik için büyük önem taşır
yunus - 13 Eylül 2011, Salı 12:54
Milletimizi kurtaran ve cumhuriyetimizi kuran gazi atatürkümüzü ve tüm şehitlerimizi rahmetle anarım. Onların kurduğu bu ülkede cumhuriyet bayramında mesaj yayınlayarak herkes birbirinin bayramını tebrik etsin.
ergün - 13 Eylül 2011, Salı 12:50
cumhuriyet bayramı mesajları çok güzelmiş
yasin - 17 Ekim 2010, Pazar 15:37
bu mesajlar 29 ekim cumhuriyet bayramı ile ilgili cep telefonu mesajları olarak kulanılabilir

Yorum yaz

İsim
E-Posta
Yorum
Son 500 karakter...
Güvenlik
Telif Hakkı Sitemizdeki konular diğer siteler tarafından kullanılmak isteniyorsa, ilgili sayfaya link verilmesi koşulu ile kullanılabilir. Link verilmeden ve kaynak gösterilmeden her hangi bir yazı yada içerik bilgisinin alınarak web sitelerinde kullanılması kesinlikle yasaktır. Sitemizin içeriği internet üzerinden sürekli olarak kontrol edilmekte olup, telif hakkı ihlalinde bulunanlar hakkında gerekli girişimlerde bulunulmaktadır. Bununla birlikte, sitemizde bulunan bir içeriğin telif hakkına kendinizin sahip olduğunuzu düşünüyorsanız ataturkdevrimleri@hotmail.com iletişim adresimizden bizimle irtibata geçerek iddia ettiğiniz içeriğin sitemizden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından gereği en kısa sürede yapılacaktır. www.ataturkdevrimleri.com En Büyük Atatürk Sitesi - Site Haritası